Mod Arşivim

Euro Truck Simulator 2

2017 yılından beri Euro Truck Simulator 2 için mod yapmaktayım. ETS 2’nin çıkmasından itibaren 5 sene geçmiş olsa bile hala düzgün modlar yapılmamaktaydı. ETS 2’ye düzenli ve hızlı bir şekilde eksiksiz mod yaptıkça herkeste bir hızlanma ve kaliteleşme başladı. Bir çok yeni mod yapım anlatımı yapıp piyasaya yeni mod yapımcıları kattım.

ETS 2 modlarıma gözatmak için tıklayın.

Live For Speed

2012 yılından beri Live For Speed için mod yapmaktayım. Genel olarak çok fazla mod yapmış olmasam bile bulunmayan modelleri temin edip yaptığım ve diğer mod yapımcılarına temin ettiğim için oldukça farklı bir yerim vardı. Eskiden oynayan herkes büyüyüp ekmeğinin peşine koşunca eski ortamı kalmadı tabii. İnsanlar hobilerine ayıracak zaman bulamayınca ben de ortamdan uzak kaldım. En son 2019’da mod yaptım. 

LFS modlarıma gözatmak için tıklayın.

Grand Theft Auto

2010 yıllarında GTA: San Andreas oyununda mod yaparak başladım her şeye. Temel hedefim arabalar olduğu için daha iyi fizik ve iç mekandan sürüş sağlayan oyunlar gerekliydi bana ve bu oyunu da Live For Speed olarak belirleyip ona geçiş yaptım. Çok fazla mod yapmışlığım yoktur ancak temel bilgilere sahibim.

1 thought on “Mod Arşivim

  1. Eray says:

    iyi günler ets2 modlarınızda araç ağırlıklı bir çalışmanız var.Eğer yapabilirseniz Nissan Gtr r34 modu yapabilirmisiniz.Teşekkürler…

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir