Video Çalışmalarım

Video Çalışmalarım

Öyle büyük iddialarım yok, kendi çapımda eğleniyorum işte :). İmkan oldukça daha iyisini yapıp kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Ne kadar başarılı olursam o kadar mutlu oluyorum sonuçta.

Buradaki çalışmaların dışında kendimi geliştirmek için ETS 2’de çektiğim ve kurguladığım videolarım da mevcut buradan inceleyebilirsiniz.

BMW E34

Google Pixel 4 ile çektiğim videodur.

Resital Tofaş

Xiaomi Mi 9 SE ile çektiğim videodur.

Burak Tuna E39

Xiaomi Mi 9 SE ile çektiğim videodur. Paranoid Android rom kullanırken çekmiştim. Aslında cihazın elektronik görüntü sabitleme sistemi çok iyi olmasına rağmen kullandığım romdan dolayı görüntü sabitleme sistemi kare atlıyordu ve jöle efekti çok oldu. Çektikten sonra da bilgisayarımı değiştirince heves kaçtı ancak yine de iş görür bir çalışma oldu benim için.

Yellow Garage

Xiaomi Mi A3 kullanırken çektiğim videodur. Evime dönerken arkadaşım Mertcan Karakuş'un yeni garajının açılışına uğradım. Aramızda sohbet ederken kendimi video çekerken buldum. Şubat ayında yaptığım videonun başlangıcında "virus" denmesi de virüsü ben oluşturmuşum gibi his veriyor bana ).

FIAT EGEA GANG

Xiaomi Mi A2 kullanırken çektiğim videodur. Aslında bende anısı büyüktür. Kırmızı Mi A2 cihazını bulmam ve almam bunlardan birisidir. Tekirdağ'a gitmek için Beylikdüzü'ne geldiğimde yine arkadaşlarımla fuara gitmiştik. Fiatların olduğu kısmı arkadaşlarım gösterdi ve hazır gelmişiz bir de video çekelim dedim. Videoyu çektim, bir kısmını İstanbul'da bir kısmını da Tekirdağ'da düzenledim. Xiaomi'nin EIS sistemini geliştirmeye başlamadığı zamanlar olduğu için jöle efekti yine burada.

RENAULT MEGANE 3 RS

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emir Bardakçı (@trzpro)

Yine bir gün fuardayken yeni aldığım sensörü parmaklanmış Xiaomi Mi Max 2 ile çektiğim videodur. Öylesine çekmiştim sonra baktım güzel oluyor biraz daha çekim yaptım ve birleştirdim. İlk kez böyle bir video çektim ama güzel oldu, beğendim ben :).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir